Meeldejääv Kingitus Mehele — Kordumatud Kingitused Meestele Von Baerilt

Kust leida suurepärane kink mehele? Milline üldse on see õige ja meeldejääv kingitus mehele? Oleme teie jaoks kokku kogunud kingiideed mehele, kes on teie elus olulisel kohal.

Show more

ARVUTIKOTID

REISIKOTID

PORTFELLID

RAHAKOTID

AKSESSUAARID

PÜKSIRIHMAD

Graveerimine

Meie käsitöömeistrid kasutavad Teie valitud teksti või logo graveerimiseks uusimaid nüüdisaegseid graveerimisaparaate, et jätta selge ja tugev jäljend. Tehke meie professionaalse graveerimisteenuse abil kingitus, mis pakub rõõmu aastateks, või lisage oma rahakotile või aksessuaaridele isikupära.

Kinkepakendamine

Pakime teie kauni nahkaksessuaari soovi korral ise. Teieni jõuab veatult pakitud kingitus, mis peidab end stiilses kinkekarbis. Seega võite eseme postipakist välja võtta ja seejärel kas või kohe kingisaajale edasi anda. Tõeliselt lihtne ja mugav. Kõik Von Baeri meeste rahakotid,naiste rahakotid ja püksirihmad tulevad koos kinkekarbiga ning kinkekotiga ilma lisatasuta.

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri nahktooted on käsitsi valmistatud ning selleks on üldjuhul kasutatud premium taimparknahka. Selliste toodetega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub

ERIOMADUSTEGA PUUVILLAVOODER

Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleks kaunid nii seest kui väljast. Aksessuaaride voodri valmistamisel kasutame naturaalset paksu jämedakoelist Itaalia puuvilla. Erinevalt sünteetilistest materjalidest on puuvill kestlik ja seda on meeldiv puudutada. Tänu maailmakuulsale Itaalia tekstiilitöötlemise oskusele, mis muudab sedavõrd tavapärase materjali nagu puuvilla ka kõige kõrgemat kvaliteeti ootavale kliendile sobivaks riideks, on meie puuvillase voodri näol tegemist erakordselt vastupidava materjaliga.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.